Kunnen is zilver, willen is goud

De wereldwijde bestseller van Paul Arden

Paperback Nederlands 2007 1e druk 9789027457356
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Maak het ondenkbare denkbaar en het onmogelijke mogelijk. 'Kunnen is zilver, willen is goud' is een gids hoe u het meeste uit uzelf kunt halen. Het gaat niet om talent. Het gaat erom of u het wilt. Gevat en vol vaart laat reclametopman Paul Arden zien hoe waardevol ontslag kan zijn en waarom het vaak beter is om een fout te maken dan om alles goed te doen.

Hij geeft originele antwoorden op alledaagse vragen. Veel vragen lijken inkoppers als u ze leest, maar zijn niet alle vragen makkelijker als het antwoord bekend is? Of u nu pas bent afgestudeerd, of ondernemer of een manager bent, dit boek is onmisbaar voor iedereen die succes wil.

Specificaties

ISBN13:9789027457356
Taal:Nederlands
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:127
Druk:1
Verschijningsdatum:1-7-2007

Lezersrecensies

3.4 van de 5
10 stemmen
1
4
3
2
0

Over Paul Arden

Paul Arden was vijftien jaar lang creatief directeur bij het bekende reclamebureau Saatchi & Saatchi. Hij bedacht een aantal van de succesvolste reclamecampagnes in Engeland. Tevens was hij eigenaar van een fotogalerie.

Andere boeken door Paul Arden

Inhoudsopgave

1. De basis
2. Als een probleem onoplosbaar lijkt, komt dat daardat je je aan de regels houdt
3. Geef een draai aan jezelf
4. We gaan even naar de reclame
5. Je hoeft niet creatief te zijn om creatief te zijn
6. Nieuwe klanten
7. Slotoverwegingen

Managementboek Top 100

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Kunnen is zilver, willen is goud