

Elizabeth Christopher is consultant op het gebied van cross-cultureel leiderschap en managementtraining.
Meer over Elizabeth ChristopherInternational Management
Explorations Across Cultures
Ingenaaid Engels 2012 9780749465285Samenvatting
'International Management' onderzoekt kansen voor het management die ontstaan als nationale, organisatorische, politieke, professionele en sociale culturen elkaar ontmoeten.
Het is degelijk theoretisch onderbouwd en ondersteund met actuele internationale voorbeelden. Het biedt een historisch perspectief en gaat uit van de unieke multidisciplinaire aanpak van Elizabeth Christopher. Ze laat zien welke leiderschapsstijlen werken en levert een praktijkgericht naslagwerk om te komen tot succesvolle onderhandeling in een wereld die steeds diverser wordt.
Dit boek werd bekroond met de Chartered Management Institute (CMI) Management Book of the Year Award 2014, in de categorie leerboeken.
Specificaties
Lezersrecensies
Inhoudsopgave
1. Exploring cultural differences
2. Exploring international operations and activities
3. Exploring technology, learning, language and culture
4. Exploring management ethics
Conclusion
Index
Rubrieken
- Advisering
- Algemeen management
- Coaching en trainen
- Communicatie en media
- Economie
- Financieel management
- Inkoop en logistiek
- Internet en social media
- IT-management / ICT
- Juridisch
- Leiderschap
- Marketing
- Mens en maatschappij
- Non-profit
- Ondernemen
- Organisatiekunde
- Personal finance
- Personeelsmanagement
- Persoonlijke effectiviteit
- Projectmanagement
- Psychologie
- Reclame en verkoop
- Strategisch management
- Verandermanagement
- Werk en loopbaan