Droom
Londen en Berlijn
Paperback NL 2020 9789022591420Samenvatting
Deel 4 van de Mannen van de wereld-serie
Drie mannen, twaalf steden – ontelbaar veel onvervulde wensen
Parker, Bo en Royce zijn echte vrouwenmagneten. Ze zijn er zelfs zo goed in dat ze er hun beroep van hebben gemaakt. Samen runnen ze het bedrijf Mannen van de Wereld en vliegen ze de hele wereld over om kapitaalkrachtige vrouwen bij te staan bij allerhande klussen.
In Droom reizen Parker, Bo en Royce af naar Londen en Berlijn. In Londen staat erotica-auteur Geneva James aan de top van de bestsellerlijsten. Haar boeken laten je stoutste dromen uitkomen, maar nu is de schrijfster zelf toe aan wat inspiratie. In Berlijn worden de mannen geconfronteerd met hun meest veeleisende klus tot dusver. Gelukkig houden ze wel van een uitdaging.
Lezers over de Mannen van de wereld-serie:
‘Dacht jij ook dat er nooit meer zo’n fijne serie zou zijn als Calendar Girl? Think again!’
‘Ik heb het eerste boek uit en weet nu al dat ik de hele serie ga verslinden.’
‘Ik heb al veel boeken van Audrey gelezen maar deze is in één klap op de eerste plaats beland. Een perfecte mix van sexy mannen, vriendschap, lust, hoop, humor en spanning.’
Specificaties
Lezersrecensies
Geef uw waardering
Rubrieken
- Advisering
- Algemeen management
- Coaching en trainen
- Communicatie en media
- Economie
- Financieel management
- Inkoop en logistiek
- Internet en social media
- IT-management / ICT
- Juridisch
- Leiderschap
- Marketing
- Mens en maatschappij
- Non-profit
- Ondernemen
- Organisatiekunde
- Personal finance
- Personeelsmanagement
- Persoonlijke effectiviteit
- Projectmanagement
- Psychologie
- Reclame en verkoop
- Strategisch management
- Verandermanagement
- Werk en loopbaan