Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20
,

De stamboom

Wat als je erachter komt dat je familie van een seriemoordenaar bent?

Paperback NL 2021 9789402708332
Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Samenvatting

Bloedstollende serial killer-thriller, voor fans van Daniel Cole en Mo Hayder.

Liz Catalano is in shock als een DNA-test uitwijst dat ze geadopteerd is. Ze besluit op zoek te gaan naar familieleden van haar biologische ouders. Maar dan staan er tot haar verbijstering opeens FBI-agenten voor haar deur. Haar DNA vertoont namelijk overeenkomsten met dat van een seriemoordenaar, die tot op de dag van vandaag nog niet gepakt is.
 
Al veertig jaar lang komt de Tri-State Killer weg met het ontvoeren en vermoorden van jonge vrouwen. Op de plaatsen delict laat hij geen enkel spoor achter, waardoor de politie volkomen in het duister tast.
 
Liz besluit zelf op onderzoek uit te gaan, waardoor niet alleen een familiegeheim wordt onthuld, maar ze ook de aandacht van de Tri-State Killer zelf wekt. Is het een zoektocht met een gruwelijk einde of slaagt ze erin een ondoorgrondelijke seriemoordenaar te pakken?

 

Specificaties

ISBN13:9789402708332
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:368
Uitgever:HarperCollins
Verschijningsdatum:10-8-2021

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Geef uw waardering

Zeer goed Goed Voldoende Matig Slecht

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        De stamboom