

Het wereldschokkende en onweerstaanbaar lekkere verhaal van Tony's Chocolonely (licht beschadigd)
Paperback Nederlands 2018 9797090127403Samenvatting
Als drie journalisten iets willen doen aan kindslavernij op Afrikaanse cacaoplantages, komen ze er al snel achter dat een aanklacht tegen de grote chocoladeproducten weinig zin heeft. Ze proberen van alles maar uiteindelijk zit er maar één ding op: ze ontwikkelen zelf een chocoladereep. Terwijl de chocoladerebellen naarstig proberen de reep honderd procent slaafvrije te krijgen, koopt een ondernemer het merk en maakt er een internationaal verkoopsucces van.
En zo groeit het journalistieke project uit tot een voor velen inspirerende, sociale onderneming die zich ten doel stelt consumenten bewust te maken van wat ze eten. Zo klein als ze zijn, proberen de Tony’s de complete keten te veranderen, van boon tot reep, in de hoop dat op een goede dag ook de grote producenten hun voorbeeld gaan volgen.
Dit is het onweerstaanbare verhaal van een avontuurlijke onderneming: over het vasthouden aan idealen, ook al is de werkelijkheid nog zo weerbarstig, Een waargebeurd verhaal dat smelt op de tong en leest als een spannend jongensboek.
Specificaties
Expertrecensies (2)
Interviews en artikelen (1)
Over Jeroen Siebelink
Inhoudsopgave
Drie journalisten
Deel 2: 2007 - 2014
De principeloze autoverkoper
Deel 3: 2014 -
Team Tony's
Een persoonlijke noot
Dank
Verantwoording
Mensen die dit boek kochten, kochten ook...
Alle 100 bestsellers
Rubrieken
- Advisering
- Algemeen management
- Coaching en trainen
- Communicatie en media
- Financieel management
- Inkoop en logistiek
- Internet en social media
- IT-management / ICT
- Juridisch
- Leiderschap
- Marketing
- Non-profit
- Ondernemen
- Organisatiekunde
- Personal finance
- Personeelsmanagement
- Persoonlijke effectiviteit
- Projectmanagement
- Psychologie
- Reclame en verkoop
- Strategisch management
- Verandermanagement
- Werk en loopbaan