Jaarcongres Procesmanagement 2013
Innovatie van processen: slimmer slanker sneller
Seminar met Menno Lanting, Edwin Kaats, Maurits Kreijveld, Renco Bakker, Maarten Bouwhuis, Hajo Reijers, Herberth Samsom, Andries van Daalen
Seminar met Menno Lanting, Edwin Kaats, Maurits Kreijveld, Renco Bakker, Maarten Bouwhuis, Hajo Reijers, Herberth Samsom, Andries van Daalen
Jaarcongres Procesmanagement 2013
Innovatie van processen: slimmer slanker sneller
Jaarcongres Procesmanagement 2013
Innovatie van processen: slimmer slanker sneller
Seminar met Menno Lanting, Edwin Kaats, Maurits Kreijveld, Renco Bakker, Maarten Bouwhuis, Hajo Reijers, Herberth Samsom, Andries van Daalen
Met onder andere...



Over dit seminar
Boekenpakket bij dit seminar
Sprekers








Praktische informatie
Programma
09.00 uur Ontvangst
09.20 uur Opening door Maarten Bouwhuis
09.30 uur De slimme organisatie - Menno Lanting
10.15 uur Procesgericht werken is horizontaal organiseren - Renco Bakker
11.00 uur Pauze
11.30 uur De wieluitvinders - Hajo Reijers
12.15 uur Lunch
13.15 uur De klant bepaalt de processen! – Andries van Daalen
13.45 uur Praktische sessies: kies voor één van de volgende sessies
1. Stop nou eens met sturen! – Jan van Ginkel
2. ICT-Systeemopschoning kansloos zonder excellente proceskennis – Willem Spronk
3. Sex, drugs and rock n' roll 2.0: Leren van evenementen – Walther Ploos van Amstel
4. Anders is soms beter; een aanpak voor verandertrajecten – Herman Masveld, Jan Bosman en Michel Jungbluth
5. WEBISO: het Zwitsers zakmes van onze organisatie! - Luc Verleysen
14.45 uur Pauze
15.15 uur Goede verbindingen maken sterke ketens - Edwin Kaats Gebaseerd op het Managementboek van het jaar 2013 Leren samenwerkentussen organisaties
15.45 uur Hoe opent InShared door introductie van een disruptief business model de
vastgeroeste verzekeringsmarkt? - Herberth Samsom
16.15 uur Slimmer met je klanten: buiten wordt binnen - Maurits Kreijveld
16.45 uur Wrap up door Maarten Bouwhuis
17.00 uur Afsluiting en borrel
Voorwaarden
Aanmelden
Als u dat wenst, kunt u zich ook aanmelden per telefoon (010-4731397) of via e-mail. Na aanmelding ontvangt u van Kluwer een bevestiging en een factuur. Door u aan te melden voor dit congres, gaat u akkoord met de vermelde aanmeldingsvoorwaarden. Een week voor aanvang sturen wij u een herinnering en een routebeschrijving.
Deelnamekosten
De kosten van deelname bedragen € 595.
Schrijft u zich tegelijkertijd in voor zowel congres als masterclass, dan betaalt u geen € 1.190, maar slechts € 795. Alle prijzen zijn per persoon en exclusief btw.
Uw collega betaalt slechts € 95 als u zich samen inschrijft voor het congres. Stuur ons een e-mail als u gebruik wilt maken van deze actie. Wilt u gebruik maken van deze actie, plaatst u dan een opmerking in het opmerkingenveld.
Iedere deelnemer van het congres of de masterclass ontvangt een exemplaar van het boek 'Horizontaal organiseren'.
Groepsarrangementen
Steeds meer organisaties sturen een delegatie van meerdere deelnemers naar onze seminars. Dat maakt het toepassen van de inzichten in de praktijk veel gemakkelijker: iedereen is bijgespijkerd en kan meteen samen aan de slag. Voor groepen gelden aangepaste, aantrekkelijke voorwaarden. Stuur ons een e-mail voor de mogelijkheden.
Annuleren
Tot vier weken voor aanvang van het congres kunt u kosteloos annuleren (uitsluitend schriftelijk). In geval van annulering na vier tot twee weken voor aanvang van het congres bent u 25% van het inschrijfgeld verschuldigd. Bij annulering binnen twee weken voor aanvang van het congres bent u het volledige inschrijfgeld verschuldigd. Uw plaats mag altijd door een vervanger worden ingenomen.
Ook interessant voor u"
Rubrieken
- Advisering
- Algemeen management
- Coaching en trainen
- Communicatie en media
- Computer en informatica
- Economie
- Financieel management
- Inkoop en logistiek
- Internet en social media
- IT-management / ICT
- Juridisch
- Leiderschap
- Marketing
- Mens en maatschappij
- Non-profit
- Ondernemen
- Organisatiekunde
- Personal finance
- Personeelsmanagement
- Persoonlijke effectiviteit
- Projectmanagement
- Psychologie
- Reclame en verkoop
- Strategisch management
- Verandermanagement
- Werk en loopbaan