Henriëtte Wijnen
- Auteur
Henriëtte Wijnen werkte jarenlang met veel plezier als leidinggevende in de profit en non-profit sector. Totdat zij in een web van intimidatie en pesterijen belandt. Een zenuwslopende en ondermijnende periode breekt aan. Zij schreef er een boek over, 'Julia's slangenkuil', en zegt hierover: 'Helaas is mijn verhaal herkenbaar voor veel mensen. Voor hen heb ik dit boek geschreven. En ook voor managers, bestuurders en young professionals, in de hoop ze te inspireren tot het creëren van een gezonde, veilige en stimulerende werkomgeving.' Haar ervaringen zet Henriëtte nu met haar eigen bedrijf beroepsmatig in.
Henriëtte Wijnen werkte jarenlang met veel plezier als leidinggevende in de profit en non-profit sector. Totdat zij in een web van intimidatie en pesterijen belandt. Een zenuwslopende en ondermijnende periode breekt aan. Zij schreef er een boek over, 'Julia's slangenkuil', en zegt hierover: 'Helaas is mijn verhaal herkenbaar voor veel mensen. Voor hen heb ik dit boek geschreven. En ook voor managers, bestuurders en young professionals, in de hoop ze te inspireren tot het creëren van een gezonde, veilige en stimulerende werkomgeving.' Haar ervaringen zet Henriëtte nu met haar eigen bedrijf beroepsmatig in. Zij geeft trainingen en lezingen.
Geschreven door Henriëtte Wijnen
Interviews en artikelen (1)
preview
Julia’s slangenkuil - Een waargebeurd verhaal over de impact van giftig management
Henriëtte Wijnen | 16 januari 2017
Julia's slangenkuil is een waargebeurd verhaal over de impact van giftig management. Het geeft antwoord op de vraag of de bedrijfsarts en de rechterlijke macht de bescherming bieden die nodig is. Een preview.