Verhalen voor de vossenbroertjes
Gebonden NL 2026 1e druk 9789021061498Samenvatting
Gouden Griffel-winnaar Lida Dijkstra (o.a. De wonderverteller) en Gouden Penseel-winnaar Thé Tjong-Khing maakten een vervolg op Van den vos Reynaerde: Verhalen voor de vossenbroertjes. Dit originele boek verscheen voor het eerst in 2011 en werd door de Griffeljury bekroond met een Vlag en Wimpel. Inmiddels is 'de vossenbroertjes' uitgegroeid tot een moderne klassieker.
De vosjes Rosseel en Reinaerdijn groeien op zonder vader. Hij is al zo lang weg dat ze hem zich nauwelijks kunnen herinneren. Volgens hun moeder was hij een held. Als de vosjes tijdens het stelen van een worst door beer Bruun worden betrapt en naar huis worden gebracht, blijkt dat Bruun hun vader Reinaert goed heeft gekend. Hij vertelt de vosjes verhalen over hem, maar zijn vertellingen gaan niet over een held, maar over een sluwe vos. Klopt dat wel?
Lida Dijkstra schreef o.a. De wonderverteller (met illustraties van Djenné Fila, en bekroond met de Gouden Griffel, een Zilveren Penseel en de Jonge Beckmanprijs) en Schaduw van Toet (met illustraties van Djenné Fila, en bekroond met de Thea Beckmanprijs). De veelbekroonde illustrator Thé Tjong-Khing won drie keer het Gouden Penseel en is zeer geliefd bij het grote publiek om zijn expressieve en fantasierijke illustraties.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

