De kleine Nederlands voor Dummies

Paperback Nederlands 2010 1e druk 9789043020794
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Nederlands is best een moeilijke taal. Veel Nederlanders stoeien met d's en t's , ontleden en het schrijven van brieven. Mensen die het Nederlands als tweede taal spreken en schrijven, worstelen met de en het en de basisspelling van het Nederlands.

In 'De kleine Nederlands voor Dummies' komen grammatica en spelling van onze taal in vogelvlucht voorbij. Alle belangrijke regels komen aan bod. Met deze compacte gids hoeft u nooit meer te twijfelen aan de juistheid van uw taalgebruik.

Specificaties

ISBN13:9789043020794
Taal:Nederlands
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:159
Druk:1
Serie:Dummies

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Over Margreet Kwakernaak

Margreet Kwakernaak is de auteur van Dutch for Dummies, een helder boek waarmee anderstaligen, zoals expats en buitenlandse studenten, zich de beginselen van het Nederlands eigen kunnen maken. De auteur heeft een ruime ervaring met leerlingen van 18 tot 60 jaar als docent Spaans en Nederlands in het volwassenenonderwijs. Eerder leerde zij als docent handenarbeid en tekenen de leeftijdsgroep van 12 tot 17 grondig kennen. Met haar taleninstituut Suitcase talen beweegt zij zich op de Business to Businessmarkt en werkt zij met mensen uit het bedrijfsleven. Margreet Kwakernaak is oprichter en directeur van Suitcase talen in Almere. Sinds de oprichting in 1995 vonden honderden werknemers van bedrijven hun weg naar dit taleninstituut om daar Engels, Duits, Frans, Italiaans, Nederlands of Spaans te leren of te verbeteren. Margreet Kwakernaak stuurt een wisselende hoeveelheid taaltrainers aan. Hun aantal varieert van 15 tot 30. Deze trainers zijn - native speakers- (mensen die de taal van huis uit spreken). Als ervaren taaltrainster is de directeur van het instituut de initiator van nieuwe producten en werkwijzen en uitvoerder van vele pilots op het gebied van Nederlands. Margreet Kwakernaak ontwikkelt zich bovendien tot een persoonlijk begeleider voor mensen met taalgerelateerde problemen zoals: anderstaligheid in combinatie met dyslexie en anderstaligheid in combinatie met spreekangst. Zij begeleidt hoogopgeleide anderstaligen bij de verwerving van specifieke vaktaal en Nederlanders bij het verwerven van werkgerelateerde vaardigheden waaronder het schrijven van offertes, klantvriendelijk schrijven en rapporteren. Nevenactiviteiten Margreet Kwakernaak heeft zitting in het bestuur van de VTN (de Vereniging Taleninstituten Nederland), de branchevereniging van in Nederland gevestigde taleninstituten. In dit kader organiseert zij vakinhoudelijke conferenties voor trainers en het management van de aangesloten organisaties. Overige publicaties Als free-lance journalist schreef Margreet Kwakernaak in regionale media in de Haarlemmermeer en was zij redacteur en presentator bij een lokale omroep.Voor de Stichting Promotie Talen schreef zij :'Taalpromotor,wegwijzer voor het hanteren van vreemde talen in het midden- en kleinbedrijf'

Andere boeken door Margreet Kwakernaak

Managementboek Top 100

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        De kleine Nederlands voor Dummies