De belevenissen van een muurbloem
E-book Epub met watermerkbeveiliging Nederlands 2012 9789044621600Samenvatting
Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen, hyperintelligente en sociaal onaangepaste karakter zorgt ervoor dat hij een muurbloempje blijft.
Charlie probeert op zijn eigen manier vat te krijgen op de wereld van dates, familiedrama's, seks en drugs. Gelukkig heeft hij vrienden die hem hier af en toe bij helpen.
Op zijn eigen unieke, aandoenlijke en aangrijpende manier vertelt Charlie zijn verhaal aan de enige persoon die hij vertrouwt.
Aan jou.
Stephen Chbosky (1970) is auteur, scriptschrijver en regisseur. Zijn debuut De belevenissen van een muurbloem was direct bij verschijning een succes. Het veroorzaakte veel opschudding in Amerika, omdat het daar op veel scholen werd verboden vanwege de controversiële inhoud. Chbosky woont in New York.
'De belevenissen van een muurbloem is volwassener dan de meeste young adult-literatuur en zal ook zeker door oudere lezers gewaardeerd worden.'
denise kersten, usa today
'Dit verhaal over zijn leven zal tieners nog jaren bezighouden.'
school library journal
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

