Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Kunstmatige intelligentie is niet eng

E-book Epub met watermerkbeveiliging Nederlands 2022 9789045128535
Direct te downloaden

Samenvatting

Wat is kunstmatige intelligentie nou eigenlijk? Bepalen algoritmes in de toekomst ons leven? Hoe zou het voelen wanneer er over enige tijd apparaten bestaan die slimmer zijn dan mensen? En zijn die machines dan echt slim of nep slim?

Kunstmatige intelligentie, of ‘computer-slimheid’, maakt ons leven een stuk makkelijker. Maar het is ook wel een beetje spannend, want wat staat ons allemaal te wachten?

In dit boek voor jonge én volwassen lezers legt Bas Haring in heldere taal uit wat kunstmatige intelligentie precies is. Hij laat lezers nadenken over de mogelijkheden en bedreigingen van computers die tot steeds meer in staat zijn. Met illustraties in kleur van Maus Bullhorst.

Bas Haring (1968) promoveerde in de Kunstmatige Intelligentie en is bijzonder hoogleraar Publiek begrip van wetenschap aan de Universiteit Leiden. Hij weet als geen ander ingewikkelde onderwerpen toegankelijk te maken voor grote groepen lezers, en kreeg hiervoor de Duidelijketaalprijs. Zijn debuut Kaas en de Evolutietheorie werd bekroond met de Gouden Uil voor jeugdliteratuur en de Eureka!-prijs voor populair-wetenschappelijke literatuur.

Specificaties

ISBN13:9789045128535
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:92
Uitgever:Querido
Verschijningsdatum:10-11-2022
Hoofdrubriek:Jeugd

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Kunstmatige intelligentie is niet eng