Koude koffie

Tijdreizen naar het verleden

Paperback NL 2026 1e druk 9789046613474
€ 19,00
Op voorraad
Nu besteld, dinsdag in huis

Samenvatting

Terug kunnen reizen in de tijd is voor velen een spannende gedachte. In zekere zin zijn wij allemaal tijdreizigers. Het verleden ligt steeds achter ons, het heden is een vluchtig moment, en de toekomst blijft altijd net buiten ons bereik.

Maar wat als tijdreizen echt kan? Wat als er een plaats is waar je de reis kan ondernemen naar het verleden? Heb je al gehoord van het koffiehuis waar je een reis kan maken naar het verleden? Voor de prijs van een kopje koffie.

Maar het tijdreizen gaat niet zonder meer. Er zijn strikte regels waar je je moet aan houden. Wie durft er de reis aan?

Stefan Ruysschaert is een creatieve auteur. Na “De Sterrenchef”, “De blauwe kamer”, “Bloedrode wijn” en “Zonder sporen” is dit een leuke novelle.
Samenvatting

Novelle met een speculatief uitgangspunt over tijdreizen. In een koffiehuis is het mogelijk om voor de prijs van een kopje koffie naar het verleden te reizen. Die mogelijkheid gaat gepaard met strikte regels waaraan reizigers zich moeten houden. De tekst draait om de vraag wat het betekent als een reis naar het verleden werkelijk mogelijk is en wie die stap durft te zetten.

Specificaties

ISBN13:9789046613474
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:84
Uitgever:Maklu Uitgevers N.V.
Druk:1
Verschijningsdatum:4-6-2026

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

€ 19,00
Dinsdag in huis

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Artikelen

          Koude koffie