Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Op informatiedieet

Naar een beter gebruik van informatie

E-book Epub met watermerkbeveiliging Nederlands 2007 1e druk 9789047001584
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Informatie en eten hebben meer met elkaar gemeen dan u zou denken. Neem van allebei te veel en u krijgt problemen. Iedereen weet dat als u wilt afvallen, u keuzes moet maken uit de enorme hoeveelheid voeding. Minder en vooral voedzamer eten en meer bewegen. Met informatie is het net zo. Er komt veel op ons af: kranten, tijdschriften, internet, e-mail, ga zo maar door. Uit dat uitgebreide aanbod moet u leren de juiste keuzes te maken om niet 'overvoerd' te raken. Op informatiedieet dus.

In 'Op informatiedieet' geeft Pijpers aan welke kenmerken van informatie u moet doorzien om er efficiënter mee om te gaan en hoe u uw eigen informatiegedrag kunt herkennen en veranderen. Met praktijkvoorbeelden van managers bij onder andere Philips, PricewaterhouseCoopers, ProRail, Rabobank, Shell, T-Mobile en Wolters Kluwer.

Specificaties

ISBN13:9789047001584
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:160
Druk:1
Verschijningsdatum:29-11-2011
ISSN:

Lezersrecensies

3.0 van de 5
1 stem
0
0
1
0
0

Over Guus Pijpers

Guus Pijpers is directeur van Acuerdis. Hij helpt mensen om slim en effectief met informatie om te gaan. Daarnaast is hij als associate professor in Information Behavior verbonden aan TiasNimbas Business School te Tilburg.

Andere boeken door Guus Pijpers

Inhoudsopgave

Inleiding

1. Aan tafel
2. Voedsel voor de geest
3. De knop om
4. Vandaag begin ik
5. Eten met je ogen
6. Kennissen delen
7. Wokken
8. Digitale voeding
9. Naar een gezonder informatiegedrag

Dankwoord
Literatuur

Praktijkvoorbeelden

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Op informatiedieet