Ketokuur 2 - Nieuwe editie
Een nieuw leven in 14 dagen
Gebonden NL 2027 1e druk 9789079967100Samenvatting
Ketokuur 1 was het bestverkochte kookboek in België in 2020. Volgens Pascale Naessens is de belangrijkste reden daarvoor dat keto echt werkt. De meeste mensen die een ketokuur volgen, vallen ervan af - zonder honger - en dat terwijl ze heel lekker eten. Velen ervaren bovendien iets onverwachts: de constante gedachten aan eten verdwijnen naar de achtergrond. Ze voelen zich verzadigd, hebben minder trek en ervaren meer rust rond voeding.
Ketokuur 2 gaat dieper in op het thema: waarom val je af, hoe werkt het, wat is de rol van vetten, hoeveel mogen we ervan eten? Ook thema's zoals verzadigd vet, cholesterol, intermittent fasting en timerestricted eating worden door deskundigen uitgebreid besproken.
In het tweede deel van het boek kun je meteen de theorie in de praktijk toepassen. Je vindt er een volledig uitgewerkt 14-daags schema plus extra recepten: in totaal 75 heerlijke recepten bereid met natuurlijke producten en veel groenten. Ook als je geen ketokuur volgt, zul je inspiratie vinden voor een gezonde en smaakvolle keuken.
Specificaties
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

