Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Recensie

Thomas Dekker

Dit boek kan je gerust bijzonder noemen. Vooral omdat het echt is gebeurd. In eerste instantie waan je je in een reeks afleveringen van Goede Tijden Slechte Tijden, maar dan realiseer ik me dat dit het verhaal is van Thomas Dekker. 

Feike Cats | 30 november 2016

Een wielrenner, een sport die ik jarenlang nauwlettend volgde. Een sport die jarenlang geteisterd is door list en bedrog. En het was ogenschijnlijk makkelijker om er wel dan niet aan mee te doen.

Wederom wordt bevestigd dat het vrijwel onmogelijk is om het onmogelijke te presteren. Het verhaal is aangrijpend, leerzaam, spectaculair, maar eigenlijk ook zielig. Hoe een wielrenner met zo veel talent continu de verkeerde keuzes maakt en zijn beste vrienden en familie in de steek laat.

Het boek boeit van de eerste tot en met de laatste bladzijde. Als de helft waar is dan is het nog steeds bizar. Ik heb het met veel interesse gelezen. Van harte aanbevolen!

Over Feike Cats

Feike Cats is klantgerichtheidexpert en schrijver van 6  boeken over dit thema. Hij is bedenker van de woorden 'Klanthousiasme', "Verleuken" en "werkgeleuk". Cats wordt veel gevraagd voor het verzorgen van workshops en inspiratiesessies. Hij helpt organisaties, profit en non-profit, die de Klantgerichtheid willen verbeteren om zodoende meer uit (bestaande) Klanten en medewerkers te halen.

Deel dit artikel

Wat vond u van dit artikel?

0
0

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden