VIER ÉÉNDAAGSE SEMINARS - Vier van de belangrijkste managementautoriteiten
Profiteer van het beste managementdenken van onze tijd
Seminar met Stephen Covey, Robert Quinn, Marshall Goldsmith, Dan Heath
Seminar met Stephen Covey, Robert Quinn, Marshall Goldsmith, Dan Heath
VIER ÉÉNDAAGSE SEMINARS - Vier van de belangrijkste managementautoriteiten
Profiteer van het beste managementdenken van onze tijd
VIER ÉÉNDAAGSE SEMINARS - Vier van de belangrijkste managementautoriteiten
Profiteer van het beste managementdenken van onze tijd
Seminar met Stephen Covey, Robert Quinn, Marshall Goldsmith, Dan Heath
Met onder andere...



Over dit seminar
Waarom deze vier bijzondere seminars?
Komend seizoen, tussen mei en december 2013, wordt u in de gelegenheid gesteld te luisteren naar, te leren van en geïnspireerd te raken door dit excellente gezelschap van topmanagementsprekers. Zij geven aan hoe u innovatieve strategieën implementeert die leiden tot effectiviteit en groei in een uiterst competitieve omgeving.
Deze vier managementautoriteiten komen speciaal naar Nederland om hun originele en steekhoudende denkbeelden met u te delen. En ze nemen daar de tijd voor. Alle seminars duren een gehele dag. Het is uniek dat vier managementautoriteiten van dit kaliber in één seizoen Nederland aandoen. Deze reeks van seminars brengt u in direct contact met de meest invloedrijke managementdenkers.
Zet uw wensen om in daden en verwen uzelf met een opleidingstraject van formaat. Wanneer u zich inschrijft voor alle vier de seminars, betaalt u er slechts drie.
Doelgroep
Deze reeks van vier seminars is bedoeld voor iedere manager die verantwoordelijk is voor de strategie en resultaten van zijn/haar organisatie. De bijeenkomsten zijn met name van belang voor managers die scherp willen blijven, die willen leren van de grootste denkers van onze tijd en die hun leerervaringen willen omzetten in significant strategisch voordeel.
Organisatie = Focus Conferences
Dit seminar is een productie van Focus Conferences i.s.m. Managementboek. Uw aanmelding wordt door hen bevestigd en gefactureerd.
Boekenpakket bij dit seminar
Sprekers




Video
Praktische informatie
Programma
Marshall Goldsmith over de leider van de toekomst (28 mei 2013)
Dit seminar is bedoeld voor alle succesvolle leiders die hun leiderschap op een hoger plan willen brengen en nóg beter willen worden. Marshall Goldsmith geeft aan hoe u van uw slechte gewoontes
af kunt komen en hoe u kunt bereiken wat u wilt bereiken.
Stephen Covey over leiderschap en vertrouwen (11 september 2013)
Vertrouwen is een onderbelicht thema in veel organisaties. Vele managers zien vertrouwen als ontastbaar en soft. Stephen Covey laat in dit seminar zien dat vertrouwen een keihard, meetbaar managementinstrument is, een doorslaggevende factor voor het succes van organisaties en leiders.
Robert Quinn over diepgaande verandering (12 november 2013)
Robert Quinn legt in dit praktische seminar uit hoe we onszelf te midden van de onstuimige veranderingen kunnen omvormen tot krachtige veranderaars. Hij laat zien hoe zelfkennis aanzet tot gedrevenheid, visie en risicobereidheid die bepalend zijn voor excellente prestaties.
Dan Heath over veranderen als verandering moeilijk is (3 december 2013)
Hoe werkt beslissingsverlamming? Hoe brengt u zichzelf en anderen van vaste patronen en gewoonten af? Begrijpt u hoe mensen denken en handelen? Hoe kunt u gedragsverandering bewerkstelligen? Tijdens dit seminar van Dan Heath krijgt u antwoord op deze vragen.
Voorwaarden
Aanmelden
Na aanmelding ontvangt u van ons een bevestiging en een factuur. Door u aan te melden voor deze bijeenkomst gaat u accoord met de in deze folder vermelde inschrijvingsvoorwaarden. Een week voor aanvang sturen wij u een herinnering en een routebeschrijving.
Investering
Deze bijzondere seminars vragen uiteraard een investering in tijd, energie en geld (€ 1.295,- per seminar, exclusief BTW). Bij dit bedrag zijn lunch, koffie/thee, drankjes, documentatie en boek(en) inbegrepen. Als u zich inschrijft voor vier seminars, betaalt u er slechts drie.
PE-Punten (NBA)
Deelnemers ontvangen 6 PE-punten per seminar.
Verhindering
Indien u onverwacht verhinderd bent, kunt u zich altijd laten vervangen door een collega, mits tijdig aan ons doorgegeven. Annulering is uitsluitend aangetekend mogelijk tot en met drie weken voor aanvang van een bijeenkomst. Hiervoor wordt een bedrag van € 125,- annuleringskosten in rekening gebracht. Vanaf drie weken voor aanvang bent u het volledige deelnamebedrag verschuldigd.
Incompany & groepsarrangementen
Bent u geïnteresseerd in een incompany training of wilt u met een groep deelnemen aan dit programma? Stuur ons een e-mail voor de mogelijkheden.
Informatie
Voor overige informatie kunt u contact opnemen met de afdeling klantenservice, telefoon 010-4731397 of e-mail.
Ook interessant voor u"
Rubrieken
- Advisering
- Algemeen management
- Coaching en trainen
- Communicatie en media
- Computer en informatica
- Economie
- Financieel management
- Inkoop en logistiek
- Internet en social media
- IT-management / ICT
- Juridisch
- Leiderschap
- Marketing
- Mens en maatschappij
- Non-profit
- Ondernemen
- Organisatiekunde
- Personal finance
- Personeelsmanagement
- Persoonlijke effectiviteit
- Projectmanagement
- Psychologie
- Reclame en verkoop
- Strategisch management
- Verandermanagement
- Werk en loopbaan