Feedbackkaarten

Spelenderwijs feedback geven en ontvangen

Spel (l) Nederlands 2015 1e druk 9789058719416
Voormalig top 100Totaal 80 dagen
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Feedback krijgen is een cadeau. Het geeft je de kans te groeien, te veranderen en te verbeteren. Maar vrijwel iedereen vindt feedback geven (en krijgen) moeilijk.

Daarom zijn er deze 'Feedbackkaarten'. Ze zijn uitermate geschikt om op een laagdrempelige en positieve manier feedback te (leren) geven en ontvangen. De kaarten kunnen ingezet worden bij (feedback)trainingen en zijn te gebruiken tijdens teambuilding, vergaderingen en andere bijeenkomsten.

Specificaties

ISBN13:9789058719416
Taal:Nederlands
Bindwijze:spel (L)
Aantal pagina's:30
Druk:1
Verschijningsdatum:30-9-2014

Lezersrecensies

4.8 van de 5
40 stemmen
31
8
1
0
0

Over Axelle de Roy

Al meer dan 20 jaar werkt Axelle de Roy, cultuurwetenschapper, als trainer. “Leren mag ook leuk zijn” is haar motto. Met spellen, boeken theater en film maakt Axelle leren leuk. Axelle heeft verschillende publicaties op haar naam, zoals 'Smalltalk (on)gemakkelijk?', ‘Vraag gewoon feedback’ en de populaire spellen ‘Feedbackkaarten’ en ‘Spelen met talenten’. Diverse van haar producten zijn in het Engels vertaald. Met veel plezier maakt Axelle filmpjes, waarin ze met humor kijkt naar communicatie. Axelle maakt leren ‘serious fun’. https://www.youtube.com/AxelledeRoy

Andere boeken door Axelle de Roy

Managementboek Top 100

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Feedbackkaarten