

H.J. Ots was jarenlang als docent verbonden aan de Hogeschool Rotterdam.
Meer over H.J. OtsBedrijfseconomie met Excel
Paperback Nederlands 2009 1e druk 9789043016063Samenvatting
Voor het betere rekenwerk in de bedrijfseconomie worden spreadsheets gebruikt. Van break even-analyse tot investeringsselectie, het kan allemaal op een elektronisch rekenblad. Op een eenvoudige manier is het mogelijk ook de resultaten in een grafiek te bekijken.
Dit boek is geen handleiding voor Excel, maar een basiscursus voor Excel, toegepast op bedrijfseconomie. De lezer heeft geen voorkennis nodig van Excel.
Het didactische concept van het boek is dat wordt geoefend met Excel in een bedrijfseconomische context. De auteur behandelt uitsluitend de mogelijkheden van Excel die hij zelf regelmatig toepast bij het uitwerken van bedrijfseconomische vraagstukken, zonder overbodige toeters en bellen. Het boek is compact en strak geschreven. De teksten zijn beknopt, helder en aangevuld met vele schermafbeeldingen.
Specificaties
Lezersrecensies
Inhoudsopgave
1. Beginnen met Excel
2. Bedrijfseconomische toepassing
3. Grafieken
4. Gevoeligheidsanalyses en scenario's
5. Geavanceerde toepassingen
6. De financiële functies
7. Opgaven
8. Belegingsspel €urotrade
9. Winwin - Financiële planning
Index
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan