
Lees verder
Marketing, en daarmee de marketingfunctie, komt in veel organisaties steeds meer onder druk te staan. Marketing krijgt, ook in de maatschappij als geheel, vaak een slechte pers en wordt met regelmaat gedwongen om op korte termijn resultaat te laten zien - terwijl de resultaten van marketinginspanningen meestal nu eenmaal niet goed in concrete cijfers te vertalen zijn.
In dit boek worden de tien meest voorkomende actuele problemen van marketing besproken aan de hand van drie perspectieven: oriëntatie, organisatie en gedrag. Diezelfde perspectieven zijn leidraad bij de presentatie van de tien oorzaken van de eerder benoemde problemen, en tot slot natuurlijk van de tien oplossingen daarvan. Het boek biedt zo een beknopte maar degelijke en zeer leesbare handreiking voor iedere marketeer en marketingmanager die wil weten hoe hij zijn vak relevanter en waardevoller kan maken.
'Marketing aan de top' is winnaar van de PIM Marketing Literatuurprijs 2009.
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books