Grappige verhaaltjes voor het slapengaan
E-book Epub met watermerkbeveiliging Nederlands 2013 9789044342758Samenvatting
Na het succes van Vrolijke verhaaltjes voor het slapengaan nu een tweede boek over het echtpaar Bobbel, dat altijd de gekste avonturen beleeft.
Zo mogen de koning en de koningin van de tuinman vogelverschrikker zijn. Ze geven een echte goochelvoorstelling en ze spelen verstoppertje met de kok. Uiteindelijk moet de politie komen omdat het koninklijke duo spoorloos verdwenen blijkt te zijn. Ze gaan op zoek naar een schat. Ze knippen samen net zo lang aan de heg tot er niets meer van over is. En ze laten zich zelfs een prachtig balletpakje aanmeten. Jammer genoeg is ballet toch net wat moeilijker dan ze gedacht hadden.
Maar ondanks alle wonderlijke capriolen en de soms nogal tegenvallende prestaties blijven de koning en de koningin grenzeloos vrolijk en optimistisch (om jaloers op te worden).
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan