De vrouwen van het bloemeneiland
Kan Sylvia haar grote liefde vertrouwen en haar eiland redden?
Paperback NL 2023 1e druk 9789046830505Samenvatting
Het tweede deel van de meeslepende bestsellerserie Het bloemeneiland, over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne. Voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts.
Sylvia heeft eindelijk haar geluk gevonden op het bloemeneiland voor de kust van Bretagna. Maar na een betoverende bruiloft staat plotseling Maëls eerste liefde Chloé voor de deur, met haar zevenjarige zoon. Tot ieders verrassing beweert ze dat Maël de vader is. En dat is nog niet alles: Choé wil Maël terug. Kan Sylvia vechten voor haar grote liefde zonder tussen vader en zoon in te komen staan? En kan ze Maël nog vertrouwen? Wanneer ook de bloemenkwekerij in de problemen raakt, kunnen Sylvia en Maël het gevaar alleen samen afwenden.
Sylvia's verhaal begon in Het bloemeneiland en gaat verder in Terugkeer naar het bloemeneiland. Van de serie werden in Duitsland ruim een half miljoen exemplaren verkocht.
Lezersreacties:
'Verrukkelijk vakantieboek. Het heeft alles: romantiek, spanning, ... Als het uit is blijf je achter met een zalig ontspannen gevoel.' *****
'Leuk, verrassend verhaal!' ******
Lees van Tabea Bach ook De Zijdevilla, een meeslepende driedelige serie over een familiegeheim, een nieuwe liefde en een zijdeweverij in Italië, of De Zouttuin, een nieuwe driedelige serie over een chef-kok die haar droom volgt en verhuist naar La Palma. In Nederland en Vlaanderen gingen er al 130.000 boeken van Tabea Bach over de toonbank.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

