Hildes avontuur

De Italiaanse zomerzon lonkt. Kan Hilde het café met een gerust hart overlaten aan haar familie?

Paperback NL 2025 1e druk 9789049205034
Op voorraad | Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis

Samenvatting

Marie Lamballe is het pseudoniem van een Duitse bestsellerauteur die wereldwijd bijna zes miljoen boeken heeft verkocht

Wiesbaden, 1965. Café Engel bloeit steeds verder op onder Hildes bevlogen leiding en ze moet al snel op zoek naar nieuw personeel. Ze neemt de Italiaanse Giuseppe aan maar stuit op weerstand bij haar ouders, die zo’n ‘zuiderling’ niet vertrouwen. Het huwelijk van Hildes broer Willi met Swetlana maakt turbulente tijden door als hij zich inlaat met een van zijn mede-actrices.

Op een dag is Hilde alle drama zat en besluit ze samen met Swetlana naar Italië te gaan, geïnspireerd door de verhalen van Giuseppe over zijn thuisland. Eerst aarzelt ze nog: kan ze het café wel met een gerust hart aan haar familie overlaten? Maar de Italiaanse zomerzon brandt alle twijfels weg en dat zal niet zonder gevolgen blijven.

In de pers

‘Fijne dialogen, mooi tijdsbeeld en de schrijfstijl is zo vloeiend dat je door de bladzijdes heen vliegt. Gelukkig is dit pas het eerste deel van de Café Engel-serie.’**** Libelle

‘Een pareltje vol emotie.’ De Telegraaf, VROUW

‘Een zeer spannend en ontroerend verhaal.’ Het Parool

Specificaties

ISBN13:9789049205034
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:448
Uitgever:Boekerij
Druk:1
Verschijningsdatum:21-1-2025

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Hildes avontuur