

Bjørk is het pseudoniem van Frode Sander Øien (1969), romanicier, toneelschrijver en singer-songwriter.
Meer over Samuel BjørkIk reis alleen
Paperback Nederlands 2015 9789049804329Samenvatting
Ik reis alleen van Samuel Bjørk is een bloedstollende pageturner en een must voor liefhebbers van Scandinavische thrillers. Ik reis alleen is het eerste deel van een thrillerserie met in de hoofdrol inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden.
Ze is vermoord, draagt vreemde poppenkleren en er hangt een label om haar nek met de tekst ‘Ik reis alleen’. Munch heeft Krüger, zijn beste onderzoeker, nodig, maar zij is zwaar depressief.
Voor de lezers van Jo Nesbø, Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. 5 sterren ‘Intelligent, verslavend, meeslepend en huiveringwekkend. Een briljante pageturner van grote klasse.’ – Hebban|CrimezoneSamuel
Specificaties
Lezersrecensies
Geef uw waardering
Rubrieken
- Advisering
- Algemeen management
- Coaching en trainen
- Communicatie en media
- Economie
- Financieel management
- Inkoop en logistiek
- Internet en social media
- IT-management / ICT
- Juridisch
- Leiderschap
- Marketing
- Mens en maatschappij
- Non-profit
- Ondernemen
- Organisatiekunde
- Personal finance
- Personeelsmanagement
- Persoonlijke effectiviteit
- Projectmanagement
- Psychologie
- Reclame en verkoop
- Strategisch management
- Verandermanagement
- Werk en loopbaan