De invloed van wetgeving op de procespraktijk
E-book Pdf met watermerkbeveiliging Nederlands 2022 9789051899580Samenvatting
Dit boek bevat de neerslag van de voorjaarsvergadering van de Nederlandse Vereniging voor Procesrecht in 2021, met als onderwerp de ‘De invloed van wetgeving op de procespraktijk'.
Op 2 juli 2021 vond in Amsterdam de voorjaarsvergadering van de Nederlandse Vereniging voor Procesrecht (NVvP) plaats, met als onderwerp de ‘De invloed van wetgeving op de procespraktijk. Doorstaat onze procesrechtelijke wetgeving de uitdagingen van vandaag en morgen?’
Als inleiders traden op:
- mr. P.E. Ernste (advocaat bij NautaDutilh en gastonderzoeker bij de Vrije Universiteit Amsterdam);
- mr. F.F. Langemeijer (voormalig plaatsvervangend procureur-generaal parket bij de Hoge Raad);
- prof. mr. dr. N.J. Schrijver (staatsraad bij de Afdeling advisering van de Raad van State).
Dit deel in de serie van uitgaven van de NVvP bevat de neerslag van deze bijeenkomst.
Mr. L.A.G. Ebben en mr. J. van Mourik (respectievelijk senior juridisch medewerker in de rechtbank Gelderland en promovendus burgerlijk recht aan de Radboud Universiteit Nijmegen) hebben verslag gedaan van de discussie tijdens de vergadering.
Specificaties
Lezersrecensies
Inhoudsopgave
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan