Willem III

koning Gorilla

Paperback NL 2007 2e druk 9789059111158
€ 22,95
Op voorraad
Vandaag voor 23:00 besteld, donderdag in huis
Gratis verzonden

Samenvatting

Dit boekje beschrijft de bewogen levenswandel van een Oranjetelg die beurtelings voor dolle hond, zwijn en geile mandril werd uitgekreten, een vorst die bekend stond als 'de grootste ploert van zijn rijk.'
Koning Willem III trof het niet met zijn onderdanen. Tijdens zijn leven deed voor het eerst een uiterst roerige en fel-republikeinse socialistische beweging van zich spreken. Zij waren het die Uit het leven van Koning Gorilla in februari 1887 op de markt brachten.
Straatventers kwamen handen tekort en het smaadschrift vloog met tienduizenden tegelijk de deur uit. Vrienden van Oranje zagen in de verschijning van het boekje aanleiding om socialisten op straat te mishandelen, ruiten in te slaan en etalages van 'rode' boekwinkels te vernielen.

Specificaties

ISBN13:9789059111158
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:128
Uitgever:Aspekt B.V., Uitgeverij
Druk:2
Verschijningsdatum:8-3-2007
Hoofdrubriek:Geschiedenis

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

€ 22,95
Morgen in huis
Gratis verzonden

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Willem III