500 hapjes
heerlijke recepten van verse crudites tot open crostini, en van pikante spiesen tot zoet hapjes
Gebonden NL 2019 5e druk 9789059207097Samenvatting
Dit boek bevat 500 recepten die u het water in de mond doen lopen. Ze zijn alle duidelijk beschreven en gemakkelijk te bereiden. Ook vindt u vele tips om de juiste ingrediënten voor hapjes en snacks te kiezen en hoe u ervoor kunt zorgen dat het resultaat er volmaakt uitziet. Dit is het enige boek over hapjes waar u niet buiten kunt.
De inleiding omvat alle benodigde informatie over bereiding en koken: technieken, keukengerei, ingrediënten, meten en wegen en tips die helpen mislukkingen te voorkomen.
Hapjes voor elke gelegenheid - elegante canapés voor bij cocktails, pizzahapjes voor kinderfeestjes, geraffineerde voorgerechten voor een dinertje en gezonde, vetarme snacks voor een avondje.
Een heel assortiment gevarieerde snacks, van verse crudités tot open crostini, en van van pikante spiesen tot zoete hapjes.
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

