Ferrari blues

De mythe van de scuderia

Paperback NL 2025 1e druk 9789062224517
€ 22,99
Nu besteld, donderdag in huis
Gratis verzonden

Samenvatting

'André Hoogeboom is de Michel van Egmond van de autosport.' - Allard Kalff

Het Rode Team, de Scuderia, het Steigerende Paard, kortom: Scuderia Ferrari. Een legende, een fenomeen, een iconische renstal, zonder welke de Formule 1 er totaal anders had uitgezien.

Superlatieven schieten te kort om de magie van het team uit Maranello te beschrijven. Elke coureur, op Max Verstappen na dan, wil ervoor rijden. Lewis Hamilton is de meest recente ex-wereldkampioen in het rood. Maar hoe geloofwaardig is de lokroep van de Scuderia nog als de prijzen maar niet willen komen? De laatste rode wereldkampioen dateert van 2007.

Dit boek vertelt het verhaal van de Scuderia zoals dat nog nooit is verteld. Van Enzo Ferrari via Gilles Villeneuve en Michael Schumacher, naar Kimi Raikonen en Lewis Hamilton; van de kampioenen tot de doden, van ontwerpers tot bandenspecialisten. Allemaal spelen ze een rol in het oudste team op de grid. ‘Bij Ferrari is het altijd drama.’ 

Specificaties

ISBN13:9789062224517
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:224
Uitgever:Volt
Druk:1
Verschijningsdatum:5-11-2025

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

€ 22,99
Donderdag in huis
Gratis verzonden

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Ferrari blues