Een bitterzoete afdronk
Paperback NL 2015 1e druk 9789402126426Samenvatting
‘Misschien moet je even gaan liggen?’, zei een mannenstem. Het werd duizelig in mijn hoofd, het zweet brak me uit en ik viel op mijn knieën in mijn eigen braaksel, mijn buik omklemmend met beide armen. ‘Gaat het Ernst?’ Ik herkende de stem van mijn moeder. Een glas viel kapot. ‘Help me! Help me dan!’, riep ik luidkeels. ‘Doe iets! Ik ga dood!’, krijste ik terwijl ik met mijn armen om me heen sloeg. ‘Godverdomme, help me dan!’
Inspecteur Oudam en rechercheur Tellink komen oog in oog te staan met een zeer prestigieuze advocatenfamilie. Snelheid, zorgvuldigheid en discretie zijn vereist, maar nog voordat het onderzoek op gang komt, slaat het noodlot toe. Hierdoor wordt deze zaak Tellinks grootste uitdaging tot dusver.
Doordat elk hoofdstuk vanuit het perspectief van een andere verdachte is geschreven, wordt de lezer in het verhaal gezogen als ware de lezer onderdeel van het onderzoeksteam; op zoek naar de identiteit van de moordenaar.
Dit is het tweede boek in de Tellink-detectiveserie.
Specificaties
Thema classificatie
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan