Het naadje van de kous
Paperback NL 2019 1e druk 9789402184679Samenvatting
Sebas, de homo detective, en zijn modebewuste vriendin Debby laten zich weer van hun beste kant zien in dit derde en laatste deel van de Sebas en Debby trilogie.
Debby is hard aan vakantie toe wanneer ze Hamid ontmoet in de buurt van Napels. Hamid blijkt in een moordcomplot te zijn verwikkeld, en Debby besluit dat Sebas nodig is. Annet, de detective in opleiding, laat zich niet tegenhouden, en stort zich in het oplossen van een mysterie dat heilig-mystieke vormen aanneemt.
Wordt het kostbare schilderij van de beroemde Ribera teruggevonden? Is er meer aan de hand? Het mysterie leidt onze vriendenclub door Italië en Spanje.
Ondanks de vreselijke dingen die er gebeuren, weet Sebas er het beste van te maken en laat hij zijn bon-vivants vrienden en lezers meegenieten van een avontuur vol heerlijk eten, veel drank, en een tour langs de prachtigste kunst.
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan
