Dansende vingerpopjes
Paperback NL 2021 1e druk 9789464350425Samenvatting
Gedichten als schilderijtjes, impressies van, rustpunten in het drukke leven van alledag - komma's, punten, vraagtekens, uitroeptekens - die aanzetten tot ademen, voelen, nadenken.
Wie kent de behoefte niet om evenwicht, schoonheid en liefde te vinden?
Nele Vandenberghe (1956) studeerde af in de Germaanse filologie en de Pers- en Communicatiewetenschappen aan de KU Leuven.
Poëzie, de schoonheid van taal, is een belangrijk onderdeel van haar leven. Nieuwe en enkele van haar eerder gepubliceerde gedichten heeft ze nu thematisch gebundeld in twee verschillende boekjes: 'Dansende vingerpopjes' en 'Voorbij het uur van de schemering'. Een prachtig en origineel resultaat. Haar schrijfstijl is toegankelijk, beeldend en raak.
Er verschenen ook drie literaire romans van haar. Ze schildert en exposeert eveneens. Momenteel woont ze met haar man in Kortrijk (België).
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan