50 jaar Srefidensi
Portretten en verhalen
Paperback NL 1e druk 9789464565263Samenvatting
Op 25 november 2025 viert Suriname een halve eeuw onafhankelijkheid. Vijftig jaar van groei, strijd, veerkracht en verbinding. In 50 jaar Srefidensi. Portretten en verhalen vertellen vijftig stemmen hun verhaal – persoonlijk, rauw, vol herinneringen en hoop. Over trots en teleurstelling, over dromen die uitkwamen en idealen die nog wachten.
Dit boek is een tijdcapsule, een mozaïek van ervaringen die samen het verhaal van Srefidensi weven. Geen verleden zonder toekomst, geen toekomst zonder verleden. Een nalatenschap voor de generaties die komen. Want onafhankelijkheid is geen eindpunt, maar een belofte die telkens opnieuw wordt waargemaakt.
Met een inleiding door Maurits Safdar Hoeseinkhan Hassankhan en interviews afgenomen door Henna Goudzand, Ewald Romeo Cornelis Grot, Marco de Jonge Baas, Victor Joseph en Rehana Lalmohamed.
Specificaties
Thema classificatie
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan