Tikkie Imperfect
Gebrekkig, Onvolmaakt, half Defect, Kortom gewoon MENS
Paperback NL 2022 1e druk 9789464656053Samenvatting
In de wereld waar perfectie steeds zichtbaarder is, kan het geen kwaad om een stukje puurheid te lezen. Vroeger zeiden ze wel eens, doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg. Tegenwoordig kunnen we niet perfect genoeg zijn, maar wat als je eigenlijk heel gewoon bent. Misschien wel verre van perfect.
Een Tikkie Imperfect geeft een kijkje in het leven van een gebrekkig, onvolmaakt, half Defect, kortom een gewoon mens.
Tikkie imperfect gaat over filter loos leven met ongemakkelijkheid in de breedste zin van het woord. Ouder worden is niet altijd makkelijk, een demente vader (inmiddels een dansende ster), een adhd gezin, een high energy boxer en last but not least, mag ik dan misschien ook nog in de overgang zijn?
Het leven komt zoals het komt, net als mijn verhaaltjes, soms grappig en soms verdrietig. Met een beetje mazzel lach je door je tranen heen. Zo is mijn leven, een hysterie van imperfectie.
Verhalen als dijenkletser, fluisterwind, verkleed als zichzelf, condoomjurk, over de houdbaarheidsdatum, zijn stuk voor stuk een Tikkie Imperfect, sterker nog het hele boek is een Tikkie Imperfect.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan