Acheron
De rivier van het leed
Paperback NL 2023 1e druk 9789464806793Samenvatting
Acheron is het vervolg op Lethe, het eerste deel van de serie 'Rivieren van de Onderwereld'. Het verleden van de gemiddelde mens kent perioden die te kenschetsen zijn als troebel en bitter. Abdelkarim El Jazouli komt met dergelijke perioden in aanraking wanneer hij probeert te achterhalen hoe en waarom zijn collega Robert-Erik ‘Roemer’ Bosch is verdronken.
Hun antagonist Thanatos had steeds de indruk gewekt veel te weten over Bosch, terwijl de laatste zich niet had kunnen voorstellen wie er dan achter die naam schuilging. Tijdens de achtervolging van Thanatos op de veerboot van Lauwersoog naar Schiermonnikoog was Bosch tijdens een worsteling overboord geslagen en verdronken.
Het politiebureau in Weddersum was door het verlies van hun ietwat excentrieke, maar toch geliefde collega Roemer Bosch in diepe rouw gedompeld. Commissaris Joke van Rossum droeg El Jazouli op om koste wat kost de moordenaar van hun collega achter de tralies te krijgen.
Specificaties
Thema classificatie
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan