Rotterdam jaren 80/90
Paperback NL 2022 1e druk 9789491835254Samenvatting
Rotterdam jaren 80/90 vormt het fotografische verslag over die jaren door Hansje de Reuver. Zij is een door-en-door kind van de stad, de dichter Manuel Kneepkens noemde haar de "prinses van de sien".
In prachtige, soms rauwe zwartwit foto’s toont zij een compleet beeld van een voor de kunst en cultuur belangrijke naoorlogse periode. In deze sien speelden markante figuren als Frans Vogel, Cor Vaandrager en Jules Deelder een prominente rol en kwamen toonaangevende evenementen als Poetry International tot wasdom.
Het cultuurhistorische belang van dit verslag is niet te onderschatten. Want zoals de eigentijdse kunstenaar Gyz la Rivière ooit zei: de nieuwe generaties zijn schatplichtig aan die scene.
Met een voorwoord van Jan Oudenaarden
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan