De terugkeer
voor het Amsterdamse basketbal en meer
Paperback NL 2016 1e druk 9789492247476Samenvatting
In "De Terugkeer" wordt het Amsterdamse basketbal vanaf 2011 beschreven, dat na een jaar van afwezigheid terugkeerde in de eredivisie, en ook in de Apollohal. Naast het heren basketbal wordt ook het team van CTO Amsterdam in de vrouwencompetitie gevolgd.
Het jaar 2015 was een goed jaar voor het Nederlandse basketbal. Het vrouwenteam U20 boekte succes op het EK en het Nederlands herenteam keerde na 25 jaar terug op het hoogste niveau.
"Hoewel ik supporter ben van Amsterdam, wordt in dit boek ook aandacht besteed aan kampioenschappen van andere eredivisieclubs, All Star Games en Europese wedstrijden. In De Terugkeer kan de lezer meegenieten van meerdere successen van de andere Nederlandse basketbalteams".
Bryant Abath (1992, Amstelveen) volgt sinds 2001 alle gebeurtenissen van het Amsterdamse basketbal op de voet en schreef eerder het boek 'Defense and alley-oop!'.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan