Te gekke boeken en schrijvers in Verhalenkamer Willibrordus

Gebonden NL 2024 1e druk 9789493219991
Op voorraad | Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis

Samenvatting

“Driekwart van de mensen is gek en voor dat ene kwart moet je uitkijken.” Of we deze beroemde waarschuwing van Simon Carmiggelt serieus moeten nemen, daarover verschillen de meningen. Maar dat we graag lezen over mensen die afwijken van de norm, over waanzin en over geestelijke gezondheid, dat is wel duidelijk.

Van Cervantes tot Erasmus, van Levi Weemoedt tot Virginia Woolf, de wereldliteratuur is een vrijwel onuitputtelijke bron van inspirerende, ontroerende maar ook opbeurende teksten over depressie, melancholie, suïcide, eenzaamheid en tal van andere mentale problemen. Daarom heeft de Verhalenkamer Willibrordus een bibliotheek van de waanzin ingericht.

“Te gekke boeken en schrijvers in Verhalenkamer Willibrordus” biedt een overzicht van literatuur van en over de geestelijk verwarde mens. Op associatieve wijze maakt de lezer kennis met vele hoogtepunten uit de wereldliteratuur, die allen op een of andere manier met het thema waanzin te maken hebben.

Blader, lees diagonaal, scan de QR-codes en laat u verrassen door dit eerbetoon aan de veelzijdigheid van de menselijke geest!

Specificaties

ISBN13:9789493219991
Taal:NL
Bindwijze:gebonden
Aantal pagina's:240
Uitgever:Lontano, Uitgeverij
Druk:1
Verschijningsdatum:3-12-2024

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Te gekke boeken en schrijvers in Verhalenkamer Willibrordus