Koperen Kees
Paperback NL 2025 1e druk 9789493343948Samenvatting
Van oude oliebollen, geklier rondom een piano, pech onderweg, televisieopnames in de theaterzaal en een rondvliegende horzel. Van een brand die het theaterseizoen op zijn kop zet, een groot dilemma, een mooie Koperen Kees en de op te volgen theater-regels. Tot een Deens avontuur in Roden, een verdwaalde kat, een oproep aan de regering over de BTW-verhoging en een mooi verhaal over de pianostemmer van De Winsinghhof. Jacob laat in zijn tweewekelijkse column zijn licht schijnen op de (theater)wereld. Dertig van deze columns zijn gebundeld met een voorwoord van cabaretier Esther van der Voort, een gedicht door Sytse Jansma en prachtige foto’s door Alfred Oosterman.
'De Theaterkrant' over de eerder verschenen bundel 'Break a Leg': "Jacob Frōlich schrijft met merkbaar plezier en warmte over het theaterleven in Roden."
Jacob Frölich(1977) werkt al jarenlang in de Kunst & Cultuursector. Van marketingmanager bij verschillende theaters tot concertmarketeer bij het Noord Nederlands Orkest. Sinds 2021 is hij theaterdirecteur en programmeur bij Theater & Cinema de Winsinghhof.
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

