,

Het einde en hoe het te overleven

Schrijvers kijken de dood in de ogen

Paperback NL 2026 1e druk 9789493486294
€ 26,99
Nog niet verschenen, verwacht op 29-10-2026

Samenvatting

Volgt op de dood het zwarte niets, een eeuwigdurende slaap, of toch een hiernamaals en een wedergeboorte – in welke vorm dan ook? Niemand die het weet, want nog nooit keerde een sterveling terug van gene zijde om het ons te komen vertellen.

Journalist Katrien Steyaert en schrijver Gaea Schoeters spraken met tientallen auteurs over hét onderwerp dat ons allemaal betreft: de dood. En heb je het over de dood, dan heb je het over het leven, over wat waardevol is, over schoonheid, kunst, troost, en hoe afscheid te nemen.

Het einde en hoe het te overleven geven we nog eens in gecondenseerde vorm uit (het verscheen eerder in 2020 bij Polis), er zijn wat nieuwe auteurs toegevoegd, bijvoorbeeld Judith Hermann en Ocean Vuong, en we hielden de meest troostende, poëtische en prikkelende schrijversgedachten opnieuw tegen het licht.
In de hoop dat het een mooi memento mori is geworden, dat ons confronteert, inspireert of troost.

Specificaties

ISBN13:9789493486294
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:248
Druk:1
Verschijningsdatum:28-10-2026

Managementboek Top 100

€ 26,99
Verwacht op 29-10-2026

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Artikelen

          Het einde en hoe het te overleven