Paternoster
Paperback NL 2026 1e druk 9789493488106Samenvatting
Is moord oké als het slachtoffer zelf misdaden beging?
De ene na de andere priester wordt bruut vermoord. Inspecteur Anne Verelst en haar team staan onder groeiende druk om deze reeks moorden snel te stoppen, maar wantrouwen uit verschillende hoeken bemoeilijkt hun onderzoek.
Ook officiële instanties worden zenuwachtig als het tempo van de moorden wordt opgedreven en het motief langzaam duidelijk wordt.
Komen ze op tijd om meer onheil te voorkomen? Werken alle betrokkenen mee of gebeuren er acties buiten Annes controle?
Een complexe race tegen de tijd start waarbij persoonlijke trauma’s van mensen dichtbij het onderzoek de voortgang niet bevorderen.
Luc Vos (Heultje-Westerlo, 1968) is al vele jaren in de ban van het schrijven. Korte en langere verhalen wisselen elkaar in hoog tempo af en vallen met grote regelmaat in de prijzen. In 2022 werd zijn thrillerdebuut ‘Zeven’ bijzonder enthousiast onthaald en op ThrillZone uitgeroepen tot het beste debuut.
Specificaties
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

