Milo de Mier
wil iets anders
Gebonden NL 2026 1e druk 9789493500556Samenvatting
Milo de Mier is een verhaal over durven dromen, anders zijn en groeien. “Wat als je anders bent dan de rest?”
Milo is een jonge mier die niet past in het leven van zijn kolonie. Terwijl de anderen precies weten wat ze moeten doen, volgt Milo liever zijn nieuwsgierigheid en zijn fantasie.
De koningin begrijpt hem niet en wanneer Milo besluit te vertrekken, ontdekt hij een wereld vol bijzondere insecten die leven van kunst en het vertellen van verhalen.
Maar zelfs in die nieuwe wereld blijft een vraag terugkomen: waar hoor ik eigenlijk thuis?
Ik ben niet verdwaald… ik ben op avontuur!
Ik dacht dat ik de wereld zocht…
maar eigenlijk zocht ik mezelf.
Eliane woont in Almere en werkt als vrijwilliger, waar ze creatief bezig is met kinderen. Ze gelooft dat verhalen de kracht hebben om zowel kleine als grote mensen te laten dromen, voelen en groeien. Milo de Mier is een verhaal voor dromers van alle leeftijden.
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

