
Lees verder
Carolina Pruis is al bijna 20 jaar actief als interim-directeur en heeft bij meer dan 25 bedrijven gewerkt. Ze werkte als directeur bij mannenbastion Voetbal International en binnen de pur sang vrouwenwereld van Pink Ribbon en was CEO van reclamebureau vdbj en distributiebedrijf Aldipress. Over haar lessen als vrouwelijke directeur schreef ze meerdere boeken.
Meer over Carolina PruisCarolina Pruis zat al op jonge leeftijd als veelbelovende manager tussen de mannen op de apenrots. Inmiddels heeft ze leiding gegeven aan honderden mannen (en vrouwen). Met al die ervaring trekt ze een aantal prikkelende conclusies.
- Het glazen plafond bestaat niet.
- Een quotum voor topvrouwen is onzin.
- Wilt u hogerop komen, maak dan gebruik van uw erotisch kapitaal.
- En mannen zijn écht heel anders dan vrouwen.
Vrouwen met een carrièrewens moeten zich verdiepen in het machtsspel en de spelregels van mannen. Begrijpen wat de invloed van testosteron is en snappen hoe mannen machtspolitiek bedrijven.
'
In Gorilla's & the miss' geeft Pruis, op humoristische en rake wijze, talloze voorbeelden uit haar eigen carrière die de verschillen in mannelijk en vrouwelijk gedrag op de werkvloer illustreren. Met veel praktische tips, adviezen en analyses die u helpen, zonder kleerscheuren de carrièreladder te beklimmen en een positie op de apenrots te veroveren én te behouden.