Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Vrouw op de apenrots

61 lessen van een zakenvrouw in een mannenwereld

Paperback Nederlands 2012 1e druk 9789045313955
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Carolina Pruis zat al op jonge leeftijd als veelbelovende manager tussen de mannen op de apenrots. Inmiddels heeft ze leiding gegeven aan honderden mannen (en vrouwen). Met al die ervaring trekt ze een aantal prikkelende conclusies.

- Het glazen plafond bestaat niet.
- Een quotum voor topvrouwen is onzin.
- Wilt u hogerop komen, maak dan gebruik van uw erotisch kapitaal.
- En mannen zijn écht heel anders dan vrouwen.

Vrouwen met een carrièrewens moeten zich verdiepen in het machtsspel en de spelregels van mannen. Begrijpen wat de invloed van testosteron is en snappen hoe mannen machtspolitiek bedrijven.
'
In Gorilla's & the miss' geeft Pruis, op humoristische en rake wijze, talloze voorbeelden uit haar eigen carrière die de verschillen in mannelijk en vrouwelijk gedrag op de werkvloer illustreren. Met veel praktische tips, adviezen en analyses die u helpen, zonder kleerscheuren de carrièreladder te beklimmen en een positie op de apenrots te veroveren én te behouden.

Specificaties

ISBN13:9789045313955
Taal:Nederlands
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:160
Druk:1
Verschijningsdatum:21-6-2018
Hoofdrubriek:Werk en loopbaan

Expertrecensies (1)

recensie
Vrouw op de apenrots
Richard van der Lee | 26 februari 2013
Alleen de titel roept bij een aantal ambitieuze vrouwen die ik ken afkeer op. De vraag is dus of de inhoud van 'Vrouw op de apenrots' van Carolina Pruis voor een man, die managementboeken recenseert, goed leesvoer is. Het antwoord is 'ja'.
Lees verder

Lezersrecensies

5.0 van de 5
1 stem
1
0
0
0
0

Over Carolina Pruis

Carolina Pruis is al bijna 20 jaar actief als interim-directeur en heeft bij meer dan 25 bedrijven gewerkt. Ze werkte als directeur bij mannenbastion Voetbal International en binnen de pur sang vrouwenwereld van Pink Ribbon en was CEO van reclamebureau vdbj en distributiebedrijf Aldipress. Over haar lessen als vrouwelijke directeur schreef ze het boek ‘Vrouw op de Apenrots'. In 2019 verscheen haar tweede boek over hoe je weer werkgeluk kunt vinden: ‘Happy in je werk’. Over het thema werkgeluk geeft ze workshops en masterclasses onder de naam Design Your Career.

Andere boeken door Carolina Pruis

Inhoudsopgave

Inleiding

1. Typisch testosteron
2. Typisch vrouwelijk
3. Gewoon goed (zelf)management
4. Typisch ikzelf

Woord van dank

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Vrouw op de apenrots