Moeders & dochters
Paperback NL 2022 1e druk 9789054524137Samenvatting
Kunstenaar Ron Glasbeek (1952) tekende veertien levensgrote houtskoolportretten van moeders en dochters. De vrouwen zijn afgebeeld als Kariatiden: vrouwenbeelden die gebruikt worden als pilaren, zoals vrouwen die het dak van de Griekse tempel Erechtheion dragen.
De moeders en dochters zijn getekend op handgeschept bamboepapier. Ze dragen allemaal een tuniek en een mand waarin zij hun geestelijke bagage vervoeren. De een heeft in de loop van haar leven de vanuit haar jeugd zware mand deels geleegd; de ander is licht begonnen, maar heeft – bedoeld of onbedoeld – de nodige vracht in haar mand geladen.
Journaliste Anita Pepping interviewde de vrouwen over hun moeder-dochterband en de keuzes die zij maakten in hun levens. De verhalen en afbeeldingen vormen samen het boek Moeders & Dochters.
Specificaties
Lezersrecensies
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan
