De Brit Chadasja serie
Paperback NL 2016 1e druk 9789402153088Samenvatting
Kan Jesjoea de Messias zijn die vele eeuwen geleden, in de profetische geschriften, aan Israël werd beloofd? En welke profetieën uit het Oude Testament werden dan vervuld door Jesjoea? Kunnen we aan de hand van het Oude Testament laten zien dat Hij de Schriften vervulde, zoals zijn volgelingen in de eerste eeuw dat leken te zien?
In dit boek, waarin zes studies uit de Brit Chadasja Serie van 119 Ministries staan, worden het onderwijs en de beweringen uit het ‘Nieuwe’ Testament van de Bijbel, in het Hebreeuws Brit Chadasja, onderzocht en getoetst aan de boeken van de Tenach, het ‘Oude’ Testament. Daarnaast bevat het boek vijf aanvullende studies die achtergrondinformatie geven bij de hoofdstukken van het boek.
119 Ministries daagt je uit om de bijbel opnieuw te bestuderen. Met een open blik, op basis van wat er werkelijk in Gods Eeuwige Woord staat. Niet gehinderd door tradities die door mensen zijn bedacht. Met als uitgangspunt dat Gods Woord één is. God was en is en zal altijd dezelfde zijn. Daarom kan de bijbel zichzelf niet tegenspreken.
Het is ons gebed dat je wordt gezegend door dit onderwijs, en vergeet niet om alles te onderzoeken!
Sjalom!
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan