Kleine (en iets grotere) herinneringen aan deze en gene
Paperback NL 2024 1e druk 9789492754561Samenvatting
Hans Vervoort publiceerde tussen 2007 en 2010 de trilogie Het Bedrijf over zijn 25 jaren bij bladenuitgeverij de Weekbladpers als marktonderzoeker en later als uitgever van onder andere Vrij Nederland en Opzij. Het aparte van een kantoorkroniek ligt in het feit dat de personages het verhaal in- en uitlopen zonder dat de schrijver daar enige invloed op heeft: het gebeurt gewoon zo.
Ging de trilogie vooral over het wel en wee van dit bijzondere bedrijf, in de bundel Kleine (en iets grotere) herinneringen aan deze en gene heeft Vervoort nu een selectie gemaakt uit de vaak incidentele ontmoetingen die hij ook had in zijn jaren bij ‘Het Bedrijf’. De anekdotische herinneringen en verbale sneltekeningen die dat opleverde vormden een bijzonder onderdeel van de trilogie, maar zijn apart leesbaar.
De trilogie zelf is al lang niet meer verkrijgbaar, tot spijt van lezers en tot spijt van Vervoort zelf: hij beschouwt Het Bedrijf als zijn beste werk. Hij hoopt dan ook dat zijn lezers veel leesplezier beleven aan deze bundel.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan