Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

De nieuwe fiets

Villar San Costanzo - Amsterdam, 1247 km

E-book Epub met watermerkbeveiliging Nederlands 2018 8e druk 9789020491241
Direct te downloaden

Samenvatting

In 'De nieuwe fiets' lost Dirk Jan Roeleven een oude belofte in. Ooit repareerde een Italiaanse fietsenmaker gratis de racefiets van een gestrande Nederlander. De jongeman belooft dat hij zal terugkeren voor een nieuwe Cucchietti-fiets. En voegt eraan toe dat hij die vervolgens over de Alpen naar huis zal trappen. Solo.

Veertien jaar later aanvaardt Dirk Jan Roeleven als beloofd de tocht. Maar na een start vol magie en meevallers verwordt de rit tot een kruistocht in wielerbroek in een hel van vrachtwagens, slagregens, rukwinden, afgesloten bergpassen en ijzige koude.

Zittend op een nerveus Italiaans wielerzadel kan Roeleven eindelijk ongestoord nadenken over het leven voor de dood.

Trefwoorden

Specificaties

ISBN13:9789020491241
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:224
Uitgever:Olympus
Druk:8
Verschijningsdatum:24-5-2018

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Interviews en artikelen (1)

achtergrond
Meer Moois - De keuze van de redactie
Marjan Maandag 11 juni 2020 Oude boeken, nieuwe boeken... er is zoveel moois om te lezen. Deze week vertellen Managementboekcollega's Fred, Karin, Irene en Marjan welk boek hen pakte.

Over Dirk Jan Roeleven

Dirk Jan Roeleven (1961, Zoeterwoude) maakt als filmmaker items voor onder meer Andere Tijden Sport, Nieuwe Helden en Het Uur van de Wolf, en documentaires van bekende artiesten zoals Anton Corbijn, Willem Wilmink en Wim Sonneveld. Zijn schrijversdebuut maakte hij met De nieuwe fiets, waarin hij de lezer meeneemt op zijn fietstocht van Italië naar Nederland en zijn gedachten deelt over de vroege dood van zijn vader Theo. In het najaar van 2020 verscheen De laatste reis van De Boswachter, waarin Roeleven verslag doet van zijn maandenlange reis naar Japan. Hij voltrekt deze reis samen met zijn vrouw Hester van der Vliet en hun Subaru Forester, liefdevol De Boswachter genoemd, die zij na jaren trouwe dienst terugbrengen naar de plek waar hij ooit werd gemaakt.

Andere boeken door Dirk Jan Roeleven

Inhoudsopgave

Proloog 9

1. Bergamo – Dronero 15
2. Dronero 25
3. Dronero – Colle di Sampeyre – Dronero, 90 km 36
4. Dronero 44
5. Dronero – Lusernetta, 77 km 63
6. Lusernetta – Víu, 87 km 78
7. Víu – Settimo Vittone, 91 km 89
8. Settimo Vittone – Aosta, 88 km 101
9. Aosta – Martigny, 67 km 113
10. Martigny – Thann, 68 km 143
11. Thann – Münster, 25 km 163
12. Münster – Esch-sur-Alzette, 130 km 178
13. Esch-sur-Alzette – Stavelot, 71 km 194
14. Stavelot – Amsterdam, 117 km 208

Epiloog 222

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        De nieuwe fiets