Op 19 september komen sprekers uit de nationale én internationale top samen in Amsterdam. Om je in één dag bij te praten over toekomstbestendig leiderschap: Future Focused Leadership.
Kun je niet fysiek aanwezig zijn in AFAS live, maar wil je wél live meekijken? Dat kan nu. Via de aanmeldknop hierboven bestel je digitale tickets. De kosten voor een individueel digitaal ticket zijn € 395,- (excl BTW), hiermee kun je live kijken op 19 september én je krijgt 30 dagen toegang om alle presenaties on demand terug te kijken.
Liever fysiek aanwezig? Er zijn nog kaartjes: bekijk ons aanbod.
Wat ga ik beleven op 19 september?
DenkProducties organiseert dit spectaculaire seminar. Al jarenlang zijn zij toonaangevend als het gaat om het organiseren van inspirerende leiderschapsseminars met internationale topsprekers. De ambitie voor dit seminar is kraakhelder: dit moet het mooiste leiderschapsseminar van Nederland worden. Daarbij gaan ze ‘all-in’: alleen de beste sprekers, de mooiste verhalen en de meest leerzame inzichten. Nergens op bespaard of beknibbeld: dit wordt je beste werkdag van het jaar als leider.
Organisatie = DenkProducties
Dit seminar is een productie van DenkProducties i.s.m. Managementboek. Jouw aanmelding wordt bevestigd en gefactureerd door DenkProducties.
Met onder andere...
Alexander Osterwalder
Amy Edmondson
Yuval Noah Harari
Over dit seminar
Dit programma is gebouwd rond de drie thema’s die in elke organisatie hoog op de agenda staan: digitalisering, duurzaamheid en diversiteit. Je hoort de laatste inzichten én krijgt ideeën en inspiratie om ze ook echt in praktijk te brengen.
Programma
10:30 Start
19:30 Einde
10:30 Start
10:30Blok 1: FUTURE
Wat moet je als leider weten over digitalisering, duurzaamheid en diversiteit?
- Deborah Nas: A guide to Digitalization, Sustainability and Diversity
- Boyan Slat: Leadership Lessons from the Ocean Cleanup
- Yuval Noah Harari: The Future of leadership
12:30 Pauze
14:00Blok 2: FOCUS
Hoe bouw je sterke, hechte teams die uitstekend presteren?
- Amy Edmondson: Psychological Safety in Teams
- Usain Bolt: Peak Performance and talent Development
- Jimmy Nelson: Building Connections
16:00 Pauze
17:30Blok 3: LEADERSHIP
Jouw cruciale rol als leider in een toekomstbestendige organisatie.
- Duncan Wardle: Unleash the creative powers in your team
- Alexander Osterwalder: A toolkit for innovation
- Roebyem Anders: How to Lead a Revolution!
19:30 Einde
Sprekers
Alexander Osterwalder
Ondernemer, spreker en hoofdauteur van de wereldwijde bestseller 'Business Model Generatie'
Amy Edmondson
Amy C. Edmondson is een Amerikaanse hoogleraar leiderschap en management aan de Harvard Business School, waar zij de Novartis Professor of Leadership and Management is.
Yuval Noah Harari
Prof. Yuval Noah Harari is historicus, filosoof en auteur van de bestsellers 'Homo Deus' en 'Sapiens'. Harari wordt gezien als een
van de meest invloedrijke intellectuelen ter wereld. Tot zijn lezers en bewonderaars behoren o.a. Barack Obama en Mark Zuckerberg.
Deborah Nas
Jimmy Nelson
Duncan Wardle
voormalig Vice President of Innovation & Creativity, Disney
Usain Bolt
Hij is ongetwijfeld de meest begaafde atleet die de wereld ooit heeft gezien. Usain St Leo Bolt schreef geschiedenis op de Olympische Spelen van 2016 in Rio toen hij de 'Triple Triple' behaalde, drie gouden medailles op drie opeenvolgende Olympische Spelen.
Boyan Slat
Boyan Slat (27 juli 1994) is een uitvinder en ondernemer die technologieën creëert om maatschappelijke problemen op te lossen. Hij is de oprichter en CEO van The Ocean Cleanup, de stichting die geavanceerde systemen ontwikkelt om de wereldzeeën van plastic te ontdoen.
Roebyem Anders
Roebyem Anders is sociaal ondernemer van de buitencategorie. Gewapend met passie, ondernemingszin, overtuigingskracht, humor en een formidabel netwerk, tilt Roebyem keer op keer concrete oplossingen van de grond die niemand voor mogelijk hield.
Yuval Noah Harari
Prof. Yuval Noah Harari is historicus, filosoof en auteur van de bestsellers 'Homo Deus' en 'Sapiens'. Harari wordt gezien als een
van de meest invloedrijke intellectuelen ter wereld. Tot zijn lezers en bewonderaars behoren o.a. Barack Obama en Mark Zuckerberg.
Hoe schrijf ik in? Inschrijven kan via dit formulier van DenkProducties. Zij bevestigen de inschrijving én registreren uw aanmelding via ons zodat u ook aan kunt sluiten bij de Deep Dive Sessie met Zoë Papaikonomou.
Wat kost het? De kosten om dit seminar digitaal bij te wonen zijn: € 395,- (excl. BTW). Dit bedrag is inclusief uitgebreide documentatie, lunch en parkeren.
Op alle seminars van DenkProducties zit een 100% tevredenheidsgarantie: ze zijn elke euro waard. Fijn om te weten.
Annuleren Je kunt zorgeloos inschrijven voor en deelnemen aan de seminars DenkProducties. In verband met het Coronavirus hebben we onze annuleringsvoorwaarden versoepeld. Je kunt tot 1 week voor een seminar kosteloos annuleren, omboeken naar een ander seminar of een collega in jouw plaats sturen. Stuur hiervoor een mailtje naar customercare@denkproducties.nl
Groepsarrangementen Voor organisaties die meerdere deelnemers afvaardigen, hebben we speciale groepsarrangementen, ook voor digitaal streamen. Interesse? Mail naar marketing@managementboek.nl
U moet vastgeroeste patronen in uw team doorbreken om effectieve oplossingen te vinden. Maar hoe stimuleert u medewerkers om buiten de gebaande paden te gaan? Hoe verandert u de mindset van 'ja maar' naar 'wat kan wél?!' Meer
Om eigenaarschap in uw team te vergroten is het van belang het gedrag van uw medewerker te begrijpen. Tijdens onze masterclass geven wij u inzichten en tools mee zodat u kunt stoppen met micromanagen en beginnen met het sturen van uw medewerkers in een proactieve houding. Meer
Hoe mooi zou het zijn als u als leidinggevende in iedere situatie precies de goede vraag kunt stellen? Een vraag die leidt tot een goed gesprek over wat echt belangrijk is? Als je begrijpt wat iemands beweegredenen zijn, kun je samen betere oplossingen bedenken en ontstaat er positieve energie. Meer