MBA in één dag - Management Classics II

Inzicht en advies van de belangrijkste managementgoeroes - Volledig nieuwe reeks!

Audio-cd Nederlands 2014 1e druk 9789079445004
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Na het overweldigende succes van de eerste tien MBA in één dag cd's, kon een vervolg niet uitblijven. Ben Tiggelaar presenteert een volledig nieuwe reeks van tien cd's. Met daarin een frisse blik op de beste ideeën van onder anderen: Jim Collins, John Kotter en Ken Blanchard. In een klein uurtje bent u weer helemaal bij, zit u vol inspiratie en heeft u vele bruikbare tips waar u meteen mee aan de slag kunt.

In de nieuwe MBA in één dag-audioprogramma's komen aan de orde:
- De ideeën van Jim Collins over ondernemingssucces
- De ideeën van John Kotter over leiderschap bij verandering
- De ideeën van Charles Handy over werk en organisaties
- De ideeën van Marcus Buckingham over sterke punten
- De ideeën van Rosabeth Moss Kanter over organisaties en verandering
- De ideeën van Warren Bennis over leiderschap
- De ideeën van David Maister over professionals
- De ideeën van Hamel & Prahalad over leidinggeven aan vernieuwing
- De ideeën van Ken Blanchard over leiderschap
- De twaalf belangrijkste lessen uit MBA in één dag (Bonus)

Bij elk audioprogramma ontvangt u ook een PDF met de integrale tekst en alle gebruikte bronnen. Handig als u iets wilt opzoeken in de tekst of daarbuiten.

Bij aanschaf van deze reeks zijn alle bestanden ook direct (vanaf 12 november) in uw downloadcenter van Managementboek.nl beschikbaar: wel zo makkelijk als u de audioprogramma's ook wil beluisteren op uw telefoon of muziekspeler.

Specificaties

ISBN13:9789079445004
Taal:Nederlands
Bindwijze:audio-cd
Druk:1
Hoofdrubriek:Algemeen management

Lezersrecensies

5.0 van de 5
3 stemmen
3
0
0
0
0

Over Ben Tiggelaar

Dr. Ben Tiggelaar (1969) is schrijver, docent en gedragswetenschapper. Hij studeert al 35 jaar op leiderschap, verandering en menselijk gedrag. Tevens staat hij te boek als één van de absolute topsprekers op deze gebieden. Bestseller-kanon Dr. Ben Tiggelaar heeft Nederland in razendsnel tempo veroverd. Hij is al jaren één van de meest gevraagde trainers over leiderschap en verandering. Ben Tiggelaar baart opzien met zijn sprankelende seminars (als 'MBA in één dag') waarin hij 'inhoud' en 'vorm' op een perfecte manier samenbrengt. Een dag Tiggelaar is beslist géén luierdag: Ben hanteert een hoog tempo en presenteert ontzettend veel inzichten, eye-openers en praktische tips. Hij brengt zijn verhaal op een bevlogen, enthousiaste en interactieve manier, waardoor u toch 8 uur lang op het puntje van uw stoel zit.

Andere boeken door Ben Tiggelaar

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        MBA in één dag - Management Classics II