Lees verder


Damaris Beems (chef-kok en eigenaar van twee restaurants) begon haar loopbaan als journalist bij de Volkskrant en landelijke radio en tv. Daarna was ze 25 jaar eigenaar van een middelgroot internationaal communicatiebureau. In 2022 opende ze haar eerste restaurant in Zaltbommel. En na het overweldigende succes van de eerste volgde in 2023 de tweede.
Meer over Damaris BeemsOp je 20e kies je een richting voor je loopbaan. De meesten van ons blijven daarin werken. Met meer of minder plezier en succes. Veel mensen ontwikkelen zich parallel aan deze carrière in een richting waarin ze minstens zo vakbekwaam worden. Een richting waarmee ze net zo goed hun geld zouden kunnen verdienen, maar dat niet doen. Die liefhebberij is iets voor in de vrije tijd. Een hobby. Meer niet.
Maar hoe verder ze in hun leven komen, hoe vaker een stemmetje hen influistert hoe geweldig het zou zijn om een carrièreswitch te maken naar dat gebied waarin ze zich een amateurprofessional voelen. Waar ze veel meer zichzelf kunnen zijn en veel meer van zichzelf kunnen geven. Dan komen de belemmeringen om de hoek kijken. Kan ik mijn hypotheek nog wel betalen?, Wie zit er nou op mij te wachten? en Ik heb het eigenlijk toch wel goed zo? Dan komt die switch er niet.
In To switch or not to switch beschrijft Damaris Beems haar vernieuwende inzicht dat een carrièreswitch helemaal niet zo’n grote griezelige stap hoeft te zijn. Aan de hand van haar eigen succesverhaal neemt ze de lezer bij de hand om hem vervolgens op zijn eigen pad naar een eventuele carrièreswitch te zetten.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books