Spaans leren voor beginners – Complete A1-cursus
Leer Spaans stap voor stap. Ideaal voor zelfstudie of als werkboek met een docent. Inclusief dialogen, grammatica, audio, vertalingen en online app.
Paperback Nederlands 2026 1e druk 9791388253010Samenvatting
De coLanguage-cursus Spaans A1 is een complete cursus voor volwassenen met weinig tijd. In 45 lessen (60–80 uur) leer je stap voor stap communiceren in dagelijkse, sociale en professionele situaties.
• 800 hoogfrequente woorden en praktische zinnen
• Grammatica, werkwoordvervoegingen en woordenlijsten
• Realistische dialogen, leesteksten en oefeningen
• Luisteren, spreken, lezen en schrijven
• Voorbereiding op DELE en SIELE A1
Bij het boek hoort gratis digitale ondersteuning via https://app.colanguage.com/nl/spaans/leerplan/a1. Na een gratis account krijg je toegang tot audio, video, vertalingen en visuele ondersteuning.
Met een aanvullende licentie krijg je parallelle audio en audioboeken, AI-correcties op schrijfopdrachten, extra toetsen, voortgangsregistratie en een overzicht van aandachtspunten.
Geschikt voor zelfstudie, klassikaal gebruik en lessen met een docent. Via coLanguage kun je ook extra begeleiding en conversatielessen boeken. De reeks loopt door naar hogere ERK-niveaus voor duidelijke continuïteit.
coLanguage werkt samen met Europese universiteiten en volgt officiële leerplannen. Vertrouwd binnen het Europese volwassenenonderwijs.
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan
