
Lees verder
Patrick van Veen studeerde biologie aan de Universiteit Utrecht. Na zijn studie was hij adviseur en projectmanager in de verzekeringsbranche. Sinds 2002 werkt hij als zelfstandig bioloog. Hij onderzoekt het gedrag van mensen en apen en geeft daarover trainingen en lezingen. Ook werkt hij regelmatig mee aan televisieprogramma's zoals Tijd voor Max, 'Married at first sight' en RTL Late Night.
Meer over Patrick van VeenKlanten zijn net mensen, aldus Jos Burgers. En mensen zijn precies als dieren; alle sociale interactie is gebaseerd op dezelfde principes. We willen allemaal aandacht, begrip en steun van elkaar. Als je dat beseft, kun je klanten verleiden, ze verliefd maken en zelf verliefd worden, en een langdurige relatie met ze onderhouden.
Jouw houding bepaalt het gevoel dat de klant overhoudt aan het contact. Dat gevoel bepaalt of hij terugkomt en of hij een positieve boodschapper voor jou wordt. Maar het bepaalt ook of je zelf met plezier je werkt doet!
Met humor, herkenbare voorbeelden en af en toe wat rake kritiek weet bioloog Patrick van Veen de kern van goede klantrelaties te raken. Dit boek laat je glimlachen, inspireert en motiveert om vandaag nog zijn ideeën in praktijk te brengen. Spread the love!
Over zijn vorige boek: 'Een unieke combinatie van vakgerichte theorie, humor en herkenbaarheid.' - Managementboek.nl
klantrelaties klantgerichtheid klanttevredenheid klantbenadering relatiemarketing klantloyaliteit communicatie primatengedrag gedragsbiologie verkopen klantenservice marketing sociale hiërarchie organisatiecultuur leiderschap klantcontact servicekwaliteit klantenwerving klantenbinding gastvrijheid management emotionele intelligentie verkooppsychologie authenticiteit sociale interactie vertrouwen machtsverhoudingen statusgedrag klachtenafhandeling gedragsverandering
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books